O nas

Remex Auto – Piotr Ambrożej to profesjonalny zakład mechaniki samochodowej, blacharstwa i lakiernictwa oraz kalkulacji i egzekucji szkód powypadkowych. Powstał w 1980 roku i od początku swojego istnienia dostarcza wysokiej jakości usługi, czego dowodem jest szerokie grono zadowolonych i stałych klientów.

Nasz zespół

Nasz zespół złożony jest z 8 wykwalifikowanych mechaników mających łącznie 128 lat doświadczenia, którzy na bieżąco śledzą nowe technologie wykożystywane przy produkcji aut. Dzięki temu bez problemu są w stanie prawidłowo zdiagnozować usterki powstałe zarówno w nowych jak i starczych autach.

Nasz zakład

Zakład, w którym pracujemy znajduje się na zadaszonej powierzchni 4 500 metrów kwadratowych. Posiada on niezbędne zaplecze techniczne składające się z 11 stanowisk naprawczych zaopatrzonych w profesjonalny sprzęt najwyższej jakości. Do dyspozycji naszych klientów oddajemy również strefę klienta o powierzchni 200 metrów kwadratowych zaopatrzoną w wygodne kanapy, ekspres do kawy oraz telewizor.

Nasza flota

Wiemy, jak ważny jest czas dla naszych klientów. Dlatego też w każdej chwili dysponujemy 4 samochodami zastępczymi, które udostępniamy naszym klientom bezpłatnie w przypadku poważniejszych napraw.

Nasza historia:

  • Marzec 2015 – Przejęcie firmy przez syna i nadanie jej nowej nazwy: Remex Auto – Piotr Ambrożej.
  • Wrzesień 2003 – Wdrożenie systemu zarządzania jakością zgodnie z normą PN:EN: ISO 9001 : 2001.
  • Czerwiec 2001 – Uzyskanie certyfikatu ISO 9002 świadczącego o doskonałej jakości świadczonych usług, wdrożenie najnowszego systemu komputerowego.
  • Grudzień 1999 – Otwarcie rozbudowanego zakładu, na którym zjawili się władze miasta oraz przedstawiciele firmy Renault Polska.
  • Październik 1999 – Zakończenie rozbudowy obiektu firmy. Od teraz kompleks zajmuje powierzchnię 4 500 m2 powierzchni pod dachem z czego 740 m2 zajmuje salon, 800 m2 serwis , 450 m2 blacharnia , 200 m2 BOK, resztę stanowią pomieszczenia gospodarcze.
  • 1993 – Powstanie Renault Polska, z która podpisana została umowa koncesyjna po jej wcześniejszym rozwiązaniu z Renault Deutchland
  • 1991 – Zmiana nazwy na Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Kooperacja Import– Export „Remex” Zbigniew Ambrożej. W tym że roku podjęte zostały rozmowy z Renault Deuchland, które to sfinalizowane zostały umową dealerską na sprzedaż i serwis samochodów Renault .
  • 21 Maja 1980 – Zarejestrowanie działalności gospodarczej pod nazwą „AUTO SERVICE DIESEL” Zbigniew Ambrożej Zakład Mechaniki Pojazdowej , zakład posiadał autoryzację na naprawę : FIATA 125p , 126p , 131 , 132 i SKODY