Wypadki i kolizje drogowe to niestety częste zdarzenia, szczególnie w dobie wciąż zwiększającej się ilości aut na naszych drogach. Warto pamiętać, iż wedle obowiązujących przepisów o odpowiedzialności cywilnej każde auto zobowiązane jest posiadać polisę OC. To dzięki niej opłacane są naprawy kolizji spowodowanych z winy innych kierowców.

Rozliczenie szkody powypadkowej

Często zdarza się, iż przez nieznajomość prawa lub brak znajomości umowy z zakładem ubezpieczeń, kierowcy nie otrzymują rekompensaty jaką powinni. Dzieje się to za sprawą zaniżania kosztu naprawy przez ubezpieczyciela. Dlatego też warto dokonać likwidacji takiej szkody bezgotówkowo za pośrednictwem zakładu mechaniki samochodowej. Dzięki temu wszelkie usterki spowodowane taką kolizją, zostaną na pewno naprawione.

Korzyści z bezgotówkowej likwidacji szkód powypadkowych w Remex Auto

W naszym zakładzie wykorzystujemy specjalnie dedykowane oprogramowanie (Audatex). Dzięki niemu jesteśmy w stanie efektywnie przeprowadzić oględziny auta oraz określić czas i koszt naprawy. Ponadto doświadczenie naszych mechaników pozwala na negocjowanie kwoty rekompensaty od ubezpieczyciela, a nasi klienci mogą skorzystać z auta zastępczego podczas naprawy.

Potrzebujesz naprawy powypadkowej?